{14ka_14972} XIVejt úterý 14.5. - Kuželna Horská » čt 2. května » ZuVla

Ahoj všichni, život není procházka růžovou zahradou. Až do neděle jsme na Stezce, ale jediný letošní XIVejt připadá hned na úterý po Stezce. Takže se zase budeme muset vidět. A co víc i hrát. Dneska jsem mluvila s pánem z Kuželny, chtěl tam k nám narvat ještě další partu, která se chystala hrát. Tak ji zrušil. Takže v úterý 15. 5. s sebou nejen teplé spodní prádlo, ale i nástroje!!!, když už jsme je cizím zatrhli.

{14974} dík za vernisáž » pá 3. května » EvVr

Moji milí, udělali jste mi včera velkou radost, že jste přišli a vytvořili příjemnou atmosféru při vernisáži obrazů. Ty kytky se mi snad ani do bytu nevejdou :-). Děkuji a za rok na shledanou

{14977} 66. Stezka, poslední pokyny (doufám) » pá 3. května » šéf

Ahoj všem šestašedesátým stezkařům, za pět dnů by první stezkaři z naší Trasy už měli trávit chvíle na 66. Stezce. Proto naposledy (doufám) posílám informace (dočtěte to prosím až do konce).Pro jistotu některé opakuji.
1. Nocleh: Kemp Poušov, Třebíč – nocleh v chatkách. Už jsem posílal rozdělení do chatek, ale nepatrně se to "zkomplikovalo".
Na náš první večer tam s námi bude Trasa 12 (budou tam už od 7. 5.). Dozvěděl jsem se to až před pár dny od kempaře. Dvanáctka mi nic neřekla a mě nějak nenapadlo to kontrolovat v tabulce TABU noclehů.
Nic se neděje, pohodlně se tam vejdeme, ale obsadili nám všechny dvoulůžkové chatky, takže ti, kteří tam budou od středy 8. 5. a dostali přidělenu dvoulůžkovou chatu, budou muset první noc přespat ve vícelůžkové kde pak budou ubytováni ti, kteří přijedou na Stezku až později a ve čtvrtek, až budou dvoulůžkové chaty volné, se přestěhují do původně přidělené.
V příloze posílám aktualizované rozdělení do chatek », u těch co se budou stěhovat je číslo dočasné chaty uvedeno v závorce. Nenadávejte, teď už s tím bohužel nic nenaděláme.
Zkontrolujte to prosím, jestli je tam vše v pořádku, pokud ne tak mi dejte co nejdříve vědět, rovněž dejte co nejdříve vědět, pokud dojde dodatečně k nějakým změnám!!!
Platby budou hned při příjezdu do kempu, a jsou možné pouze v hotovosti (jak už dnes iniciativně napsala Helena). Do kempu jsem poslal jmenný seznam i s uvedením, od kdy do kdy tam chcete být (viz též příloha), takže by to mělo při příjezdu proběhnout bez problémů a dohadování.
Cena za osobu a noc v chatce: 300,- Kč, žeton na sprchu je za 30,- Kč.
Polopenze: 370,- Kč (170,- snídaně, 200,- večeře). Je to docela dost, ale slíbili, že porce večeří budou velké, v pátek by mělo být i něco na grilu. Snídaně budou formou švédských stolů (ale rozhodně nebrat nic s sebou na oběd!!)
Předběžně jsou večeře domluveny na 19:00 (kromě první ve středu, kdy je domluvena na 19:30), snídaně pak od 8:00. Ale můžeme to operativně změnit.
Takže, kdo má objednán nocleh s polopenzí bude platit 670,- za osobu a noc (+ samozřejmě pro někoho poplatek za auto nebo za psa), případně 370,- za osobu a den, kdo si objednal pouze polopenzi.
Po večeři bychom se měli přesunout do Řízkovy Hospody na kuželně, protože, jak už jsme psal, v kempu se striktně dodržuje noční klid od 22:00 (a při porušení prý sousedé volají policii).
2. Stezkové dny: popis máte v pozvánce. Tímto děkuji Jirkovi V. za zpracování návrhu tras v jednotlivých dnech a Jirkovi B. za grafické zpracování pozvánky a doplnění informací o zajímavostech z okolí.
3. Zakončení bude v neděli 12. 5. na fotbalovém stadionu v Lukách nad Jihlavou, začátek zahájení ve 12:36. My to tam máme z noclehu samozřejmě poměrně daleko, takže, bychom se tam měli dopravit vlakem (kromě automobilistů) v 11:28 ze zastávky Třebíč Borovina, s příjezdem ve 12:04 do Luk nad Jihlavou, z nádraží je to pak cca 1,2 km na stadion.
Pozor! Protože tímto vlakem by mělo jet více Tras, tak bude nutné předem zajistit společnou jízdenku, aby České dráhy zkapacitnily vlak. Proto, kdo hodláte jet tímto vlakem, dejte mi prosím co nejdříve vědět.
No, TAK je to snad už všechno, Ahoj na Stezce!!