{14408} Plavba po kanálech ve Francii » ne 1. října » MiMa

Vážení, plánuji na začátek června 2024 dovolenou na hausbotech plavbou po kanálech ve Francii. Lokalita – Alsasko.
Kdy: začátek června 1. – 8. 6. 2024
Velikost lodi - Podle počtu přihlášených.
Doprava – po vlastní ose.
Musíme se dopravit do mariny, kde nám lodě půjčí a provedou základní instruktáž. Podle mě by bylo prima naplnit 2 lodi po sedmi lidech. Letos pojedeme bez kol - pěší výlety a plavba. Alsasko, jsem zvolil proto, že mi připadá z Čech nejlépe dostupné.
To jsou základní informace a podle projeveného zájmu z Vaší strany budu pokračovat v jednání. Pokud to někoho z Vás zaujalo ozvěte se mi.

{14412} 65. Stezka - foto » po 2. října » šéf

Ahoj všem, včera večer skončila Stezka. 52. s účastí Trasy 14, 65. celkově. Čtrnáctka byla opět největší Trasou ze všech. Stezka se, tak jako vždy, velmi vydařila. Něco ilustrativních fotografií ze Stezky najdete po kliknutí na https://rajce.net/album/CHh1XMSj89v72bIW

{14419} Pozvánka na oslavu » st 4. října » šéf

Zdravíme Trasu 14, máme za sebou Stezku a tak už můžeme poslat pozvánku na další akci.
Jak již bylo dříve naznačeno, jedná se o akci, která se uskuteční v sobotu 4. listopadu. Je to tedy v podstatě pokračování akce, která se uskutečnila před deseti lety (to je hrozné, jak to letí) v Polesí o víkendu 41. týdne roku 2013.
Takže letos to bude v městečku, které mnozí po drobné nápovědě bez problémů poznali, tedy v Kytíně. Konkrétně to bude v místní restauraci Na Vršíčku. Vypuknout by to mělo zhruba o třetí hodině odpolední a skončit večer tak, abyste měli možnost se dostat veřejnou dopravou zpět do Prahy.
Dění v restauraci bude předcházet výlet podzimní brdskou krajinou, a to na trase Voznice - Kytín.
Pro zájemce o vycházku bude do Voznice odjezd autobusem č. 317 v 10:30 ze zastávky Smíchovské nádraží.
S sebou nemusíte téměř vůbec nic vozit, o váš hlad a žízeň bude v restauraci náležitě postaráno. Jen prosíme, vezměte s sebou dobrou náladu a muzikanti hudební nástroje.
Abychom mohli vše náležitě zajistit, tak potřebujeme vědět, kolik vás asi přijede, prosíme vás tedy o potvrzení účasti, které můžete provést zde ». (pokud budete přihlašovat více lidí, tak prosím každého vyplňte do samostatného formuláře).
Děkujeme a těšíme se na vás!!
Nataša, Vladimír zvaný Mirek a Vladimír zvaný Vláďa