Stezka a další akce » út 3. května » šéf

Ahoj všem, tentokrát nejen stezkařům. Nejdříve výpis akcí, které jsou v TAKu plánované:

A nyní k 64. Stezce:

  1. celkem je nás přihlášeno 63. A jsme tak o jednoho až na druhém místě. Trumfla nás Čtyřka, kterých je tedy 64, ale tam jich dost jede na Stezku jen na dva dny , ne-li jen na jeden den, takže ve výsledku nás bude více. Nás sice také bylo 64, ale ze zdravotních důvodů se musela odhlásit Kateřina N.
  2. 0. nocleh na Malé Skále v penzionu Jizera: na středu je nahlášeno 16 lidí. V příloze je návrh na rozdělení do jednotlivých pokojů. Ještě je potřeba zmínit, že nocleh domluvil Miloš Neuman (jednou i kvůli tomu vytáhnul paní majitelku z vany)
  3. Ohledně dalších noclehů v Rovensku se nic nemění (zatím)
  4. Zakončení. bude na lehkoatletickém stadionu Ludvíka Daňka v Turnově od 12:55. My se tam dopravíme (kromě motorizovaných odřadů) vlakem. Jede jich v průběhu dopoledne několik (tedy do Turnova, ne až na stadion). Nádraží je cca 1,5 km od ubytování. Na zakončení budou soutěže o Krále a Myš Stezky a Trasová soutěž na téma "Trosky" a to bez bližší specifikace, jen s tím, že vystoupení má trvat max. 90 vteřin. Takže kreativci již mohou přemýšlet. K soutěžím o Krále a Myš musí mít každá Trasa dva kolíky cca 20 cm dlouhé a na tupém konci seříznuté a opatřené číslem Trasy. Zhostí se prosím někdo těchto dvou úkolů? Tedy jednoho lehčího úkolu - výroba kolíků a jednoho těžšího úkolu - nezapomenout je vzít s sebou na Stezku? Jo, průměr kolíků má být přiměřený.
  5. Případné další informace sdělíme až na Stezce, protože byste to stejně zapomněli, ovšem kromě jedné zásadní: pořadatelé vyzývají stezkaře, aby si s sebou na zakončení vzali pivní kelímky, které dostali na minulé Stezce! Těm, co loni byli a kelímky si nevyzvedli, je případně můžu vzít.

Dík, že jste dočetli až sem

Pozvánka na Stezku » st 4. května » JiBu

Vážení borci, dovoluji si poslat vám všem tradiční pozvánku », abychom se lépe orientovali a neztratili se ve skalách Českého ráje a nechyběli tak na večerním posezení.