Informace ke Stezce

pondělí 25. května
Ahoj milí borci, TAK zase vyrazíme v toulavých botách do kraje. K tomu by nám mohla pomoc naše pozvánka. Tak snad si vyberete. Na viděnou.
Zvadlo »
Oslavenci »

pátek 21. května » IvČe
Ahoj stezkaři, v úterý 25. 5. musím poslat do Veselého Habru definitivní info o počtu ubytovaných i počtu polopenzí.
Pokud jedete v pátek, budete bydlet v chatičce a jíst polopenzi, tak mi psát nemusíte.
Prosím o info, kdo přijede ve čtvrtek. Také by se měli ozvat ti, kteří si to rozmysleli a nepřijedou vůbec nebo ti, kteří by ještě přijet chtěli a nejsou přihlášeni.
Jíst asi budou všichni.
My budeme v kempu od čtvrtka od 14 hodin. Dřív tam prosím nejezděte.
V kempu nelze platit kartami, pouze hotovostí!

pátek 21. května » JiVl
Ve čtvrtek pojedeme na Stezku rychlíkem Berounka (směr Plzeň, Klatovy) do Kařezu.
Odjezd Praha hl. 10.13, Praha - Smíchov 10.21, příjezd Kařez 11.16 h, pro majitele Lítačky 65+ stačí označená PID jízdenka 13 Kč (7 pásem).
Z Kařezu pokračujeme busem odj 11.22 do Zbiroha (příj. 11.33),
bus navazuje na vlak, předpokládám, že vyčká případné zpoždění, další bus jede až 12.48 h. V jízdním řádu tato spojení: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.; Rokycany; 311 653 777, 725 100 725. Telefonní číslo pro objednání spojů na zavolání: 378 035 477.
Zbiroh - oběd restaurace Radnice nebo U Slunce, rodný dům J. V. Sládka, zámek - Slovanská epopej, další zajímavá postava Strousberg ». Pozůstatky Strousbergovy železnice (brdy.info), možná uvidíme z vlaku nebo autobusu.
Těškov - 4,5 km do cíle, Těškovská hospůdka - čtvrtek zavřeno, kontakt +420 732 508 167.
Ze Zbiroha nás čeká 14 km převážně lesem, předpokládaná trasa »

Na pátek navrhuji "horský" okruh 16 km (lze zkrátit), stoupání 341 m Radeč 721 m n. m. Brno 718 m n. m. (vysílač) zřícenina hradu Radeč 680 m n. m., vyhlídka Těškov (hospůdka) » mapa trasy »
Čau ve čtvrtek.

čtvrtek 20. května » šéf
Upřesnění: volala mi Ivana Č., že prý jí volají lidi, co že je to za ty další oslavy na Stezce, které jsem avizoval v nedělním e-mailu, jestli ještě někdo další tam bude slavit narozeniny. No, jedno z toho to "narozeniny" budou (a já pevně doufám, že většina na to přišla). Ale samozřejmě, že to nebude nikdo ze členů Trasy (ten by se zcela jistě už přidal k té šestici čtyřistapětatřicátníků).
Bude to výročí o desítku větší, než jsme slavili na Malé Stezce v roce 2011 u Slavonic. A ta druhá věc je, že nadcházející Stezka bude 100. Stezkou Trasy 14, to už uhodlo hodně z vás, koneckonců je to uvedeno i na webových stránkách. Ještě malé doplnění - protože na běžnou Malou Stezku by těch oslav bylo více než dost, tak tu hlavní oslavu rozprostřeme na dvě letošní Stezky, teď na jaře bude, abych tak řekl, intelektuálnější část, na podzim pak materiálnější část.
A ještě prý padly i dotazy, kdo že patří mezi ty čtyřistapětatřicátníky, kdo je těch šest - no, psal jsem to v e-mailu 13. května a je to také uvedeno na webových stránkách u přihlášky na Stezku!
Ahoj na Stezce.

neděle 16. května » šéf
Ahoj všem, přátelé, Ivana Č. se domluvila v kempu Veselý Habr, že letošní Stezka poslední víkend v květnu bude!! Já předpokládám, že Jirka Bubeníček k tomu opět vyrobí úžasnou pozvánku, takže já bych vám teď jen přeposlal základní informace, které Ivana dojednala.

 • Termín: (27.) 28.5. - 30.5. 2021. Je tedy možné, aby se zformovala čtvrteční frakce (příjezd možný po 14:00)
 • Místo: kemp Veselý Habr u Volduch (severovýchodně od Rokycan, na severovýchodním břehu Trnovského rybníka)
 • ubytování v chatkách s povlečením -
  • 150,- za osobu a noc ve čtyřlůžkové chatce + nějaká platba za spotřebovanou elektřinu (drobná při běžném provozu, při využití lednice a hlavně přímotopu větší);
  • případně 200,- za osobu a noc při spaní po dvou v chatce.
  • polopenze: 220,- za osobu a den (při příjezdu ve čtvrtek bude možnost si dát večeři a případně objednat páteční snídani)
 • večery v místní hospodě, pivo: plzeň, excelent 11, gambáč 10, polotmavý Habrovák
 • Důležité upozornění - pro případ, že by do kempu přišla kontrola,
  je potřeba, aby účastníci měli u sebe potvrzení o očkování nebo potvrzení o prodělání covidu (ne starším jak před 180 dny) nebo potvrzení o negativním antigenním testu.
  No, snad se to brzo zlepší.
 • Jinak ještě uvádím, že Stezka bude plná oslav, jednak kolektivních čtyřistapětatřicetin, a pak ještě budou dvě další, o jaké jde nechám zatím na vaší inteligenci, resp. paměti, není to ale až tak těžké uhádnout.

To je prozatím vše z toho nejdůležitějšího, více zatím nebudeme uvádět, protože byste to stejně do Stezky zapomněli. Jenom připomínám, že pokud jste se ještě nepřihlásili, je nutné tak učinit co nejdříve!! (některým pak ještě připomínám moji prosbu zaslanou ve čtvrtek 13.5.) Příjemné květnové dny

x

Stezka pidi a super narozeninová
28. – 30. 5. 2021

Přihlášení