Milíčeves se blíží » út 2. června » MiNo

Ahoj kamarádi, již brzy se s mnohými z vás uvidíme na setkání přátel v Milíčevsi. Letos bylo konání této tradiční akce dost dlouho ohrožené a stále ještě není vše zcela normální. Úředně nařízená mimořádná opatření i když v zmírněném rozsahu platí.
Je proto nutné, abychom se projevovali rozumně. Bude nás docela dost a při výletech se budeme pohybovat ve veřejném prostoru. Musíme proto být příslušně vybaveni (roušky, ústenky, náhubky, či jak tomu chcete říkat) a také je, když to bude nutné, patřičně použít.
Několik technických informací:
zahradní kemp v Milíčevsi je pro vás připraven, příjezd je možný v pátek kdykoliv během odpoledne
prosíme, aby řidiči motorových vozidel parkovali svoje stroje uvnitř na zahradě a dodržovali obvyklé parkovací rozestupy – aut bude dost
zásobování během „zahradní slavnosti“ je zajištěno obdobně jako v minulých letech: pivo, víno i večerní stravování.
obědy v sobotu i v neděli jsou objednány v restauracích (letos to bylo dost složité a hrozilo, že pojedeme jen s vlastními zásobami)
jako každý rok prosíme o výpomoc při technickém zabezpečení akce: vlastníci kempingových křesílek, kteří pojedou autem, by si je mohli s sebou přibalit – lavic a židlí je omezený počet.
nádob na pivo by tentokrát snad mělo být dostatečné množství, ale jestliže se vám nejlépe pije z vlastního půllitru, přivezte si ho
účastníci výletů obdrží kopie map s vyznačenou trasou a zásadními postupovými body
naplánované výlety jsou rozsahem mírné
Velmi se těšíme. Neumanovi + Daňkovi

Hlášení z Miličevsi » pá 5. června » LuLe

Přípravná sekce hlásí, že je vše připraveno, zásoby včetně piva nakoupemy. V případě nepříznivého Počasí zajištěn na večer sál bývalé hospody v sousedství. V zastoupení pořadatelů.

Už 39 » so 6. června » MiMa

Milíčeves » po 8. června » MoNo

Ahoj účastníci i ostatní, děkujeme všem, kteří nepodlehli nepříznivé předpovědi, za hezký víkend. I přes chvilkové vlhko se výlety dost vydařily a po oba hudební večery nám počasí dopřálo posezení venku u ohně.
Děkujeme všem za příjemnou společnost, hudebníkům a zpěvákům za výbornou muziku a také autorům dodaných kulinářských specialit. V příloze posíláme pár fotek. Ostatní fotografové snad měli více času a také pošlou svoje díla. Každý rok se po odjezdu nacházejí zapomenuté věci. Letos nabízíme pouze hlubší plech na pečení. Doufáme, že se příští rok sejdeme na dvacátém ročníku ve dnech 4. až 6. černa 2021.