24. Cykločundr » pokyny a informace

středa 19. února
Pokyny pro přihlašování na Cykločundr 2020
tak máme zarezervováno 8 chatek s palandami pro dvojice a dvě 4 lůžkové chatky. Tady je soupis obsazení chatek, jak jste se sami navolili. Jen plonkovou Sonju jsem se souhlasem Luďka šoupla k Ledvinům do té větší chatičky. Větrovcovi se přihlašují sami.
Chatička s palandami stojí 230 Kč za lůžko a den, ta druhá 260 Kč. Povlečení 50 Kč.
Máme tedy 8 chatek a dvě čtyřlůžkové chatičky.
Teď vždy jeden z dvojice napíše na mail kemp@krivonoska.cz panu správci info, odkdy do kdy chce pobyt (základní je od pátku 3. 7. do pondělí 6. 7.), ale může se přijet už ve čtvrtek 2. 7. - zatím to avizovali Vlachovi, Alla, Naďa, Lenka a Javor.
A pak hlavně napíšete, že patříte ke mně a že už máte udělanou rezervaci na tu kterou chatku. Asi za 14 dní ode dneška vám pošle pan správce zálohovou fakturu, kterou ten vybraný jedinec z dvojice (případně trojice) uhradí. A to je vše. Jakékoliv další změny už budete řešit s panem Hůnou, já už budu řadový zákazník jako vy. ZuVla

pondělí 17. února
Ahoj všichni, obzvláště účastníci cykločundrů, tak dlouho jsem chtěla napsat na Křivonosku, až je skoro pozdě. Takže teď je ještě volných 11 chatiček, které jsme měli vloni. Bez příslušenství s dvěma palandami, kde pan správce Hůna počítá, že budeme spát jen dole. Takže 22 míst. Pak jsou ještě další chatky, ale taky rychle ubývají. Takže napište ASAP (tedy hned), kde chce jet a rovnou utvořte dvojice. Letos jen zarezervuji, ale pak si každý bude zálohu a poté doplatek za chatičku platit zvlášť.
Základní termín je od pátku 3. 7. do pondělí 6. 7. (v pondělí je totiž ještě svátek). Můžete si samozřejmě pobyt protáhnout, my třeba s JIrkou pojedeme už ve čtvrtek.
P.S. Pro případné nováčky Křivonoska je u Hluboké

24. Cykločundr

Účastníci

  • Zuzana, Naďa, Lenka Alla, Stáňa, Alena, Ivana, Soňa, Jana, Hana, Helena, Jarmila, Milada, Sonja, Milada
  • Jiří, Karel, Luděk, Honza, Jarda, Zdeněk, Rosťa, Václav