Houbařské šílenství » po 2. září » MiMa

Povahy, musím se s Vámi podělit o naše houbařské zážitky. Ty houby rostou jako po Černobylu. No, ale v Rusku prý nic nebouchlo, že…

DD Ostrava 11. – 13. října » út 3. září » ZuVla

Ahoj všichni, co jste kdy řekli, že pojedete do Ostravy, zde je seznam účastníků ». Mě zajímá prvních 28 lidí. Ti všichni na jaře napsali, že jsou svolní zaplatit za pobyt ve Veronice za dvě noci se snídaní 1160 Kč (pořadí 1 - 20) resp. 1260 Kč (21 - 28) Je to za osobu!, takže dvojice si částku vynásobí dvěma.
V nejbližší době dostanu zálohovou fakturu, kterou bude muset v PLNÉ výši uhradit. Takže kdo nezaplatí do 10. září, tak požádám recepci o snížení počtu pokojů. Už teď se mi jako problematické jeví pokoj ve složení Pavlína a Mirek Tichý. Pavlína má v Ostravě příbuzné, kde může spát, a Mirek ze zásady nic neplatí. Mohli by mi ti dva napsat, zda nemám jejich pokoj rovnou zrušit? A taky dejte vědět Mírovi Šilarovi, že platit se musí.

Ad Hostivar 2 - úterý 3. zááááří - to je ten den v kalendáři » st 4. září » ZuVla

Ahoj všichni, včera jsme byli v Hostivaru 2. Je to pivovar nejen u rychlíkové trati ale i golfového hřiště (1, 2). V zahrádce je samostatný stánek, a tak jsme měli ke zdroji jen pár kroků. Zdravíme první i druhý stůl (3, 4). Krásné babí léto má jednu nevýhodu. Jakmile se setmělo, měli Čtrnáctkáři pocit, že musí jít okamžitě na kutě. A to nebylo ani devět! Ale my skalní a Petrovští jsme nakonec vyčkali až do poslední objednávky. A kdybychom přečkali ještě pár hodin, mohli jsme tu s golfisty i posnídat. Jako jediný pražský pivovar H2 otevírá už v sedm!