Ad Ferdinand 2. 10. 2018 – dodatek » 3. října » šéf

Také všechny zdravím, ze Zuzanina e-mailu bych vypíchnul jednu věc a doplnil pár věcí k tomu, co bude.
Jestli někdo jede na Stezku a opravdu také zapomněl vyplnil přihlášku na trasových stránkách (to je ten Schindlerův seznam) tak jako Vráťa, nechť dá IHNED vědět!
Ono úplně stačí, že až po včerejším upozornění si někteří vzpomněli, že vlastně budou na Stezce kratší dobu, než uvedli do přihlášky. Někdo další zase upozornil, že nám říkal, že tam bude jinak. To je sice hezké, ale takto to může fungovat tak maximálně na Trase 18 (nic proti této Trase ale nemám), ale ne u naší Trasy, kde nás jezdí přes 60 a cca čtvrtina furt něco říká. Pokud tedy u vás nastane změna, neprodleně to prosím NAPIŠTE.
Prostě zase klasika, několik dlouhých týdnů před Stezkou klid a pár dní před ní, když potvrdíme počty, smršť změn.
Ke Stezce bych měl ještě jednu drobnost pro ty, kdo se na ní chystají odjet až v pátek odpoledne. Mně nejvíc časově vyhovuje odjezd vlakem z hlavního v 16:13 směr Hradec Králové, kde se přestoupí na bus směr Nové Město (s příjezdem v 18:57). Takže, kdybyste se někdo chtěl připojit, tak se sejdeme na nástupišti u vlaku R 931 Úpa.
A teď k tomu, co bude: akce, bych ještě doplnil o pár TAKových akcí, které se chystají na listopad:

Ad Ferdinand 2. 10. 2018 » 3. října » ZuVla

Ahoj všichni, včera jsme se přesunuli pod střechu do Ferdinandy a podle počtu účastníků musím uznat, že letní zahrádky byly daleko atraktivnější. Anebo se čtrnáctkáři báli, že by si v hospodě popovídali a na Stezce už by si neměli co říct? Každopádně my, co se nebojíme, jsme si povídali a slyšeli!! se všichni navzájem. A když šéf z radosti, že na Stezku pojede už skoro zadarmo, objednal šampusy, tak na nás připadlo daleko víc bublinek než jen na obvyklý zdvořilostní přípitek. Ale pak se lidi začali vytrácet, dokonce i Pažout odešel dřív, než obvykle do hospody přichází. Když už jsme to chtěli skoro zabalit, objevila se v deset jako deus ex machina vysmátá Stáňa a rozjasnila celou hospodu. Nabídla Vláďovi jablko a on jak ten Adam pod tíhou jejího kouzla osobnosti nepadl, ale objednal jí ještě panáka. Tak to byla hezká Ferdinanda. Ale bohužel možná poslední. Viz dále.

Zvadlo na Stezku » st 3. října » JaVor

Nebyla by to pořádná Stezka, kdyby Jirka Bubeníček nevytvořil zvadlo, zde je » a Jirkovi díííky.

Úterní hospoda a víkendová Stezka » po 1. října » šéf

Ahoj všem, Mám jen dvě věci - zítřejší hospodu a Stezku:

Pro účatníky Stezky - důležité!! » út 2. října » šéf

Ahoj všem, tak jsem myslel, že je už vše jasné a vyladěné, ale na poslední chvíli se (bohužel jako obvykle) konají změny. Dnes jsem musel nahlásit počty kvůli večeřím (a také kvůli tomu, aby v sokolovně měli jistotu, že nás bude dost a můžeme to tam mít sami pro sebe) a taky bylo potřeba si ujasnit, kolik případně budeme potřebovat přistýlek v chatové osadě. V pátek bude večeře od 19:30 a hospoda otevřená pro nás od 19:00; v sobotu možná o něco málo dříve (to se ještě domluvíme v pátek). Mimochodem - v pátek bude k večeři řízek s bramborem a v sobotu hovězí gulášek.
V příloze posílám poslední verzi seznamu přihlášených na Stezku. Je to zkopírováno z netu tak, jak jste se hlásili a jsou podchyceny i změny nahlášené během posledních dnů a i během včerejška a dneška.
Jen na vysvětlenou - seznam je rozdělen na dvě části: kdo nárokoval spaní v chatkách a kdo ne (ti, kdo budou spát jinde nebo jinak jsou uvedeni ve spodní části pod dvojitou čárou)
První část je seřazena podle dne příjezdu na Stezku a následně podle abecedy. Ve třetím sloupci jsou uvedeny dny, kdy na Stezce hodláte být.
Koukněte se prosím (IHNED) na to a sdělte (IHNED) případné nesrovnalosti. Děkuji (publikováno bez přílohy).